Ana Sayfa Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube Google Plus 

Ankara Çankaya Temizlik

2003 yılında Ankara Çankaya da temizlik hizmeti vermek amacı ile kurulan şirketimiz ilk etapta Ankara Çankaya bölgesinde temizlik hizmeti vermeye başlamıştır. Ankara temizlik şirketimiz Çankaya bölgesinde verdiği kaliteli hizmetlerle Çankaya halkının favori temizlik şirketi kategorisine eklenmiştir. Şirketimiz kurulduğu yıldan itibaren temizlik anlayışında hiç ödün vermeyerek en kaliteli hizmetleri en uygun fiyata vererek Çankayalıların beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Şirketimiz Çankaya halkından aldığı güç ile hizmet yelpazesini genişletmeye başlamıştır. Ankara temizlik şirketimiz hizmet yelpazesine kırk konaklar birlik mahallesi dikmen balgat, esat Kızılay ve seyran

 

Ankara temizlik şirketimizin başarısının sırrı kurulduğu yıldan beri izlediği ilkelerin başında müşteri memnuniyetine verdiği önemdir. Şirketimiz bünyesinde çalıştırdığı personellerin tecrübesi ile ve şirketin temizlik konusunda ödün vermediği ilkeleri ile Ankara’daki temizlik şirketlerinin en önde gelen şirketi olmuştur.    

 

Ankara Çankaya Temizlik , Ankara Çankaya Temizlik Şirketleri , Ankara Çankaya Temizlik Firmaları